Top 10 Biomülleimer Küche – Kompostowniki domowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. OXO

#ad

1.75 GAL/6,62 L, OXO GG EASY-CLEAN COMPOST BIN, CHARCOAL

#ad
OXO #ad - Przemyślane wzornictwo: dzięki unikalnej konstrukcji krawędź worka na śmieci jest niewidoczna z zewnątrz. Oxo gwarancja: w przypadku problemów z produktem OXO naprawimy go lub wymienimy.

Atwe w pielĘgnacji: gładkie ściany wewnętrzne ułatwiają czyszczenie kompostownika. Higieniczny: specjalna konstrukcja zapobiegająca powstawaniu nieprzyjemnych zapachów utrzymuje owady z dala od zawartości wiadra i zapobiega wydostawaniu się nieprzyjemnych zapachów. Praktyczny: dzięki pojemności 6, 6 l kosz na śmieci OXO Good Grips idealnie nadaje się do zbierania bioodpadów w większych kuchniach. Jesteśmy wdzięczni za możliwość uczenia się na podstawie doświadczenia i uczynienia go lepszym. Wydajność: podczas przetwarzania żywności można zamocować pokrywę w pozycji otwartej, aby natychmiast wygodnie wrzucić powstałe odpady do wiadra.
MarkaOXO #ad
ProducentOXO #ad
Wysokość7.6
Długość7.75
Waga1.63
Szerokość7.3
Numer części13294600UK
Model13294600

2. RED FACTOR

#ad

Ekologiczny, RED FACTOR Wysokiej jakości pojemnik na kompostowanie ze stali nierdzewnej, w zestawie z bezpłatnymi filtrami z węglem aktywnym matowa miedź, bezzapachowy, 5 litrów

#ad
RED FACTOR #ad - 100% gwarancja satysfakcji – zawiera wysokiej jakości dwuwarstwowe zestawy filtrów, a mimo to przystępnych cenowo produktów, które poprawią Twoje życie. Wystarczy przez cały tydzień przechylić resztki żywności do pojemnika z pokrywką, szkodniki lub muchy. Wysokiej jakości konstrukcja – ten kosz na śmieci red factor został zaprojektowany w celu zapewnienia długotrwałej stabilności i trwałości, pęknięcia i odpryski.

Do kosza na śmieci bez obaw o nieprzyjemne zapachy, aby zapobiec przyciąganiu much i innych szkodników. Można go łatwo czyścić wodą z mydłem. Bezzapachowy – można przechylać resztki żywności takie jak owoce, która neutralizuje nieprzyjemne zapachy, szkodniki lub muchy. Atrakcyjne wzornictwo – atrakcyjne wykończenie z pokrywą w kształcie kopuły, ten stylowy kompostownik z metalu można umieścić bezpośrednio na blacie kuchennym, aby w każdej chwili umożliwić łatwy dostęp i nadać Twojemu wyposażeniu kuchennemu elegancki wygląd. Technologia formowania jednowarstwowego gwarantuje, jest wykonany z trwałej stali nierdzewnej, która jest odporna na rdzę, że nie wykonuje się prac spawalniczych, dzięki czemu jest całkowicie nierdzewna i nie emituje toksyn do kompostu.

Wyposażony w miękki uchwyt dla łatwej obsługi. W przeciwieństwie do innych pojemników, ten pojemnik na kompost Red Factor jest wyposażony w dwuwarstwowy filtr z węglem aktywnym i pokrywę z otworami zapewniającymi dobrą wentylację, fusy z kawy, warzywa, skorupki jajka itd. W red factor wierzymy w tworzenie wysokiej jakości, a my wyślemy Ci zwrot pieniędzy lub wymienimy pojemnik na odpady organiczne.
MarkaRED FACTOR #ad
ProducentRED FACTOR #ad
Wysokość10.83
Długość8.66
Waga2.2
Szerokość7.28
Numer częściKCB-SSE-CM-5L
ModelKCB-SSE-CM-5L

3. MUGYPYR

#ad

Mały kosz na kompost do kuchni, kosz na śmieci do blatu, 5 l, polipropylen, kompostownik, do użytku w pomieszczeniach, niebieski, pojemnik z pokrywką

#ad
MUGYPYR #ad - Bez nieprzyjemnego zapachu, dzięki czemu można nie tylko uszczelnić biodegradowalne odpady, bez pilników do owoców – gwarantowana jest tylko czysta kuchnia! Pojemnik na kompost doskonale współpracuje z torbami na zakupy wielokrotnego użytku, nadaje się do kuchni, przyczepy kempingowej, łazienki, pralni itp.

Stwórz komfort: zawieś go na drzwiach szafy, kroisz i kroisz świeżą żywność, aby rzucać rzeczami. Wymiary: 19 x 14, 5 x 24, akcesoria montażowe 1 hak, pojemność: 5 l; kosz na śmieci jest łatwy w instalacji, 5 cm, 1 haczyk samoprzylepny i 20 worków na śmieci wchodzą w zakres dostawy. Do zawieszenia na drzwiach z hakiem nad drzwiami.

Nasz kompostownik jest wyposażony w zamknięcie zapachowe, ale również niepożądane zapachy. Jest mały, nie musisz się schylać, bardzo odpowiedni do większości drzwi szaf, gdy gotujesz, drzwi spiżarni, szafek. Grubość drzwi: 238, 8 cm, jeśli są używane nad hakiem na drzwi. Dwie metody montażu do zawieszenia na każdej ścianie za pomocą haczyków samoprzylepnych.
MarkaMUGYPYR #ad
ProducentMUGYPYR #ad
Wysokość9.53
Długość7.09
Waga1.12
Szerokość5.71
Numer częściTR
ModelTR

4. TanteSoe

#ad

Tante SOE kosz na odpady organiczne do kuchni – 3 l kosz na kompost z pokrywką na odpady organiczne – w zestawie filtr z węglem aktywnym do neutralizacji zapachów i kosz wewnętrzny

#ad
TanteSoe #ad - Dzięki temu pojemnik zawsze pozostaje nierdzewny i zabezpieczony przed wyciekiem. Praktyczny zestaw 4 w 1 – jednorazowy pojemnik na odpady organiczne do kuchni: w naszym zestawie All-in-One znajduje się stylowy kosz zewnętrzny, kosz wewnętrzny i pokrywa z wbudowanym i wymiennym filtrem z węglem aktywnym.

Dzięki temu kosz na kompost tante soe zapewnia wystarczająco dużo miejsca na bioodpady na kilka dni! jedyne w swoim rodzaju wzornictwo – ten ekologiczny kosz na śmieci naprawdę pasuje do każdej kuchni! Dzięki nowoczesnemu napisowi, a mimo to ponadczasowy! Wytrzymały i trwały – malowany proszkowo kosz zewnętrzny zdobi wytrzymały kosz wewnętrzny, toczonym drewnianym uchwytom i matowemu białemu koszowi zewnętrznemu ten ekologiczny kosz na śmieci jest stylowy, który można łatwo myć w zmywarce.

Kompaktowy rozmiar – dzięki pojemności 3 litrów ten stylowy pojemnik na odpady organiczne zaprasza do użytku w kuchni w deszczu. Regeneralizuje zapachy – wreszcie wolne od cuchnących odpadów organicznych: aby odpady kuchenne nie pozostawiały nieprzyjemnych zapachów w kuchni, pokrywka jest wyposażona w filtr z węglem aktywnym oraz silikonowy pierścień.
MarkaTanteSoe #ad
ProducentN&F Products #ad
Wysokość26
Waga1.85
Szerokość26

5. YourCasa

#ad

Wyjmowany wkład, kosz na kompost, nadaje się do mycia w zmywarce, mały akacja, drewno akacjowe i stal nierdzewna, YourCasa® Kosz na odpady organiczne do kuchni

#ad
YourCasa #ad - Dzięki temu kompostownik kuchenny z pokrywką zapewnia wystarczająco dużo miejsca na bioodpady, a mimo to jest wystarczająco mały, aby postawić go na blacie roboczym. Muszą być potrzebne do tego celu - nasz pojemnik ma rozmiar ponad 4 l. Bez użycia plastiku! kosz na śmieci z pokrywką nadaje się do każdego blatu roboczego i sprawia, że jest to idealna dekoracja.

Atwe w użyciu: większość ekologicznych wiaderek nie nadaje się do mycia w zmywarce. Wyprodukowano w niemczech. Pokrywa kosza na śmieci może blokować zapachy i jednocześnie zapewnić, że muchy, owady i inne szkodniki nie dostaną się do kompostowalnych odpadów. Dzięki temu można zaoszczędzić sobie ręcznego czyszczenia wysuszonych odpadów organicznych. Dzięki temu kompostownik na odpady organiczne pozostaje zawsze czysty i higieniczny.

W otwartych miskach lub papierze. Wykonane z drewna akacjowego i wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki kuchennemu pojemnikowi na odpady organiczne YourCasa można szybko i łatwo oddzielić śmieci bez konieczności zabierania zbędnych dodatkowych dróg. Nasz stołowy kosz na śmieci z pokrywką jest wyposażony w wysokiej jakości wkładkę ze stali nierdzewnej oraz pokrywkę i można go łatwo myć w zmywarce.
MarkaYourCasa #ad
ProducentYourCasa #ad
Wysokość3.54
Długość12.99
Waga3.92
Szerokość7.28
Numer częściKompost43
Model4260746610376

6. Rotho

#ad

Do kuchni, tworzywo sztuczne PP, z pokrywką i uchwytem, nie zawiera BPA, 6 l 23,5 x 20,0 x 20,8 cm, Rotho Albula ekologiczny kosz na śmieci 6 l, niebieski/antracytowy

#ad
Rotho #ad - Zorientowany na design i trwałość: pojemnik na kompost z pokrywką i uchwytem – idealny do odpadów organicznych, kapsułek z kawy, jako kosz na śmieci stołowy, do przechowywania tabletek do mycia naczyń, wykonany z tworzywa sztucznego z recyklingu.

Uniwersalne i modułowe: można używać pojedynczo lub w zestawie – można bezpiecznie układać w stos również na wiaderkach Albula 25 l – piękne wzornictwo – idealny pomocnik kuchenny na blacie roboczym. Zajmuje mało miejsca i praktyczna: pokrywę można całkowicie otworzyć i złożyć do tyłu – wygodna do noszenia dzięki paskom do noszenia – łatwa do czyszczenia.

Pojemność pojemnika na bio: 6 litrów – praktyczny pomocnik do odpadów kuchennych, 5 x 20 x 20, odpadów organicznych, kompostu i wielu innych. Wymiary: 23, 8 cm dł. Zakres dostawy: 1 x wiadro ekologiczne z tworzywa sztucznego z pokrywką i paskiem do noszenia – pojemnik niebieski Horizon Blue, pokrywka i uchwyt antracyt – dostępne w innych atrakcyjnych kolorach. X wys. X szer.
MarkaRotho #ad
ProducentRotho Kunststoff AG #ad
Wysokość8.19
Długość9.25
Waga0.68
Szerokość7.87
Numer części1030306161
Model1030306161

7. Joseph Joseph

#ad

Joseph Joseph Stack 4 30015 pojemnik na odpady organiczne, wymiary 23,5 × 19,7 × 16,1 cm

#ad
Joseph Joseph #ad - Wymienny filtr zapachów w pokrywie. Atwo dostępna pokrywa z klapką. Atwy do czyszczenia polipropylen, klapka i uchwyt do noszenia ze stali nierdzewnej. Aby osiągnąć najlepszą wydajność, zalecamy wymianę filtra zapachów co 3 miesiące. Wentylowana konstrukcja redukuje wilgoć i zapachy. Otwór mocujący wewnątrz zapewnia, że worek na śmieci nie przesuwa się.
MarkaJoseph Joseph #ad
ProducentJoseph Joseph Ltd. #ad
Wysokość6.34
Długość9.26
Waga1.72
Szerokość7.76
Numer części30015
Model30015

8. Addis

#ad

Addis, z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu, kompost Caddy, Pojemnik na odpady spożywcze do kuchni, jasnoszary

#ad
Addis #ad - Wytrzymała jakość, łatwe do czyszczenia. X gł. Wykonane w 100% z przyjaznego dla środowiska tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. Wymiary szer. X wys. 25 x 18 x 19 cm. Wyprodukowano w wielkiej brytanii; z pochodzących ze zrównoważonego recyklingu obudów CD z 10-letnią gwarancją Addis. Idealna pojemność 4, 5 l do codziennego użytku w kuchni.
MarkaAddis #ad
ProducentAddis #ad
Wysokość7.48
Długość7.28
Szerokość9.45
Numer części518384
Model518384

9. YourCasa

#ad

Wyjmowane sitko, YourCasa® Kosz na odpady organiczne do kuchni, kosz kompostowy na codzienne odpady organiczne, nadaje się do mycia w zmywarce, 7 l, mały kosz na śmieci z pokrywką, bezzapachowy

#ad
YourCasa #ad - W przypadku większości kompostowników odpady organiczne wysychają i można je bardzo żmudnie usunąć z ekologicznego kosza na śmieci. Nie lądują w śmieciach i tym samym zmniejszają ilość odpadów. Dzięki temu można zaoszczędzić sobie ręcznego czyszczenia wysuszonych odpadów organicznych.

Bez względu na to, a mimo to jest wystarczająco mały, czy musisz się martwić o potrzebę, nasz kompostownik kuchenny ma rozmiar 7 l. Atwe przechowywanie odpadów kuchennych, które można kompostować, cenne odpady kuchenne. Ale przeczytaj sam! koniec z uciążliwym przyklejaniem resztek jedzenia do kompostownika dzięki wyjmowanemu sitku wewnętrznemu. Dzięki temu płyny i odpady organiczne pozostają oddzielone. Do stołowego kosza na śmieci można przechowywać liczne, są one dostępne do kompostowania.

W otwartych miskach lub papierze. Dzięki koszowi na śmieci yourcasa można szybko i łatwo oddzielić śmieci bez konieczności zabierania zbędnych dodatkowych dróg. Ponieważ te odpady kuchenne są jeszcze bogate w substancje odżywcze, nie muszą wyrzucać śmieci. Atwe w użyciu: większość ekologicznych pojemników na śmieci do kuchni nie nadaje się do mycia w zmywarce. Nasz pojemnik na odpady organiczne jest wykonany ze zmywalnego materiału i jest odporny na mycie w zmywarce.
MarkaYourCasa #ad
ProducentYourCasa #ad
Wysokość8.07
Długość7.87
Waga1.55
Szerokość7.87
Numer częściKompost43
ModelKompost43

10. VeoHome

#ad

VeoHome Pojemnik na kompostownik kuchenny z filtrem z węglem aktywnym 5 l – stal nierdzewna, 100% hermetyczny, zapach organicznych resztek żywności w domu

#ad
VeoHome #ad - Ponieważ jest wykonany z najlepszej stali nierdzewnej, prawda? nasz pojemnik pomoże Ci kontrolować zapachy, owoce, jak nieprzyjemnie stare resztki jedzenia mogą pachnieć, takich jak warzywa, które w naturalny sposób pochodzą z resztek jedzenia, nie pozostawia żadnych substancji chemicznych w kompostu.

Idealny prezent – ten kompostownik to wspaniały prezent dla rodziny lub przyjaciół, z dala od owadów itd. Twój dzisiejszy zakup obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy i 2-letnią gwarancję producenta. Konstrukcja ze stali nierdzewnej – nasz kompaktowy pojemnik kompostowy jest wykonany w 100% ze stali nierdzewnej i wygląda elegancko i błyszcząco. Bez dodatkowych pytań. Utrzymuje zapachy wewnątrz pojemnika – wszyscy wiemy, kawa itd. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie podoba Ci się nowy byt, po prostu zwróć go w celu uzyskania pełnego zwrotu pieniędzy.

Jest mały, lekki i można go postawić na blacie roboczym podczas siekania warzyw. Do czyszczenia wystarczy usunąć filtr węglowy i włożyć pojemnik do zmywarki. Pomaga przechowywać odpady w bezpiecznym, szczelnym miejscu, Boże Narodzenie, parapetówkę lub inne odpowiednie okazje. Nasza przyjazna obietnica – mamy pod uwagę ciebie i twoją markę new compost bin. Uchwyt sprawia, że jest bardzo łatwy do przenoszenia lub po opróżnieniu.
MarkaVeoHome #ad
ProducentVeoHome #ad
Wysokość11.42
Długość7.87
Szerokość7.87