Top 10 Büro Artikel – Karteczki samoprzylepne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Post-it

#ad

Post-It Cat-330 Super Sticky Z-Notes w kształcie kota, w zestawie1 blok Post-it Super Sticky Z-Notes, Białe

#ad
Post-it #ad - Zawartość przesyłki:dozownik Post-it Cat-330 Z-notes. Zwierzęcy pomocnik:ten dozownik z-notes sprawi, że miłośnikom kotów serca zabiją szybciej.

Również dla zwolenników oryginalnego wzoru, ten model znajdzie swoje specjalne miejsce. Niewiarygodnie praktyczne:szczególnie podczas rozmów telefonicznych są idealnym pomocnikiem, arkusik można wyjąć jedną ręką. Bardzo mocna przyczepność:dzięki specjalnemu klejowi Post-it Super Sticky Z-Notes bezpiecznie przylega do prawie wszystkich powierzchni, takich jakmonitory, telefony, drzwi lub uchwyty do koszyków na zakupy. W zestawie:oryginalny dozownik Z-notes z blokiem Post-it Super Sticky Z-notes.
MarkaPost-it #ad
Producent3M #ad
Wysokość3.94
Długość4.25
Waga1.01
Szerokość3.9
Numer części4891203052615
Model4.8912E+12

2. OfficeTree

#ad

OfficeTree 400 karteczek samoprzylepnych zabawnych dla studentów – 10 zabawnych powiedzeń – karteczki samoprzylepne śmieszne gadżety biurowe – śmieszne karteczki samoprzylepne na lewą i prawą stronę

#ad
OfficeTree #ad - Zabawne artykuły biurowe – zabawne listy życzeń dla studentów, na studiach i szkole jako zabawny prezent dla studentów, uczniów i nauczycieli jako kolorowa odmiana w biurze, również jako prezent dla pracowników. Postit karteczki samoprzylepne, zmianę pracy lub jako prezent do biura.

Oryginalne – zabawne karteczki samoprzylepne jako urozmaicona karta życzeń z 10 zabawnymi powiedzonkami i jaskrawymi kolorami dla idealnego oznaczenia, idealne jako prezent pożegnalny na zakończenie szkoły. Poręczny format – karteczki na notatki, poręczne i praktyczne. Pomysł na prezent – idealny prezent dla pracowników, kolegów, zabawne upominki na rożek, studentów, zabawne, uczniów i nauczycieli.

Zamknięty zeszyt 50 x 80 mm, zabawne, małe, każda karteczka samoprzylepna 20 x 50 mm w stabilnej kopercie kartonowej. Uwagi samoprzylepne – 10 bloków po 40 zabawnych karteczek samoprzylepnych firmy OfficeTree z nadrukiem, samoprzylepne, przyjazne dla środowiska i usuwalne bez pozostawiania śladów prezenty do biura jako mały upominek dla kolegów. Pasuje do każdej kieszeni spodni.
MarkaOfficeTree #ad
ProducentILP GmbH #ad
Wysokość0.39
Długość3.15
Szerokość2.09
Numer części991

3. MACH MAL PAUSE

#ad

Do biura, MACH MAL PAUSE® 500 x zabawne karteczki samoprzylepne – kolorowe karteczki samoprzylepne 10 x 50 arkuszy to prezent dla studentów, na uczelnię, kolegów i uczniów – samoprzylepne notatki do nauki i oznaczania do szkoły

#ad
MACH MAL PAUSE #ad - Odchylenie: kolorowe markery z 10 różnymi sentencjami idealnie nadają się do wkłucia i zaprowadzą porządek w każdym chaosie, są idealnym pomysłem na prezent dla każdego kolegi i nauczyciela. Poręczny format: zestaw zakreślaczy jest dostępny w poręcznym formacie kieszonkowym i dzięki wymiarom 10 x 5 x 1 cm zmieści się w każdym piórniku lub szufladzie.

Perfekcyjny porządek: nasz zestaw notatników nie tylko oszczędza czas i nerwy podczas szukania informacji, ale także pomaga przygotować się idealnie na odjazd, test lub egzamin. Wskazówka dotycząca prezentu: niezależnie od tego, czy kalendarz adwentowy, maturę, zabawne karteczki z notatkami i markery samoprzylepne to pomoc w organizacji i nauce dla uczniów, czy chodzi o szkołę, studia, życie codzienne w biurze, kolegów z pracy i przyjaciół.

Prawdziwa jakość: kartki z notatkami są wykonane z papieru o gramaturze 80 g i są produkowane w trosce o środowisko naturalne ze zrównoważonej gospodarki papierniczej.
MarkaMACH MAL PAUSE #ad
ProducentMACH MAL PAUSE #ad
Numer częścipart_B07ZNWF7NK

4. Shinybox

#ad

Karteczki samoprzylepne w linie, 450 arkuszy, Shinybox 9 sztuk karteczek samoprzylepnych, do biura, notatki samoprzylepne, samoprzylepne, domu, szkoły, z 2 karteczkami samoprzylepnymi

#ad
Shinybox #ad - Atwe pisaniekarteczki samoprzylepne w linie umożliwiają płynne pisanie i utrzymywanie prostego pisma. Jest łatwy do zapisania, nie wnika łatwo w tusz i można go pisać po obu stronach. Są idealnym uzupełnieniem do nauki, pracy i życia.

Nadaje się do biur, szkół, listy zakupów, uzupełnienia wiedzy i lista zadań, mieszkań i wielu innych miejsc. Zakres dostawy: otrzymasz 9 opakowań karteczek samoprzylepnych w różnych kolorach, po 50 arkuszy, łącznie 450 arkuszy i 2 samoprzylepne zakładki z flagą strzałek, ilość jest duża i może być używana przez długi czas. Wysoka przyczepnośćkarteczki samoprzylepne można łatwo założyć lub zdjąć, bez pozostawiania śladów i nieestetycznych śladów na stronie.

Wysokiej jakości materiałnotatnik do zrobienia jest wykonany z wysokiej jakości papieru o dobrej przyczepności, który jest wytrzymały, łatwy do przyklejenia i nie odkleja. Szerokie zastosowanie - mogą być używane jako codzienne przypomnienia, aby lepiej zorganizować życie.
MarkaShinybox #ad
ProducentShinybox #ad
Wysokość1.18
Długość0.39
Szerokość1.18
Numer częściSY171-B

5. Post-it

#ad

Post-it DS440SCY Super Sticky Dozownik Z-Notes czarny/przezroczysty z 1 blokiem Z-Notes po 90 arkuszy, w linie, żółty, 101 x 101 mm

#ad
Post-it #ad - Kolor: dozownik: czarny/przezroczysty / Z-Notes: żółty. Duże notatki: notes post-it super sticky z w dużym formacie zapewniają dużo miejsca na notatki wszelkiego rodzaju - dzięki czemu nie zgubisz się myśl.

Dobrze zorganizowane: praktyczne linie układają myśli samemu i sprawiają, że nawet szybko zapisane notatki będą dobrze wyglądać. Podajnik o dużym formacie post-it super sticky Z-Notes został zaprojektowany specjalnie do wielkoformatowych banknotów Z. Niezwykle praktyczne: przede wszystkim podczas rozmów telefonicznych notes Post-it Z w specjalnym składaniu Z-FALung są idealnym pomocnikiem i szybko wyjmują jedną ręką.

Zapewnia miejsce na szczegółowe notatki i nowoczesne wzornictwo. Bardzo duża przyczepność: dzięki specjalnemu klejowi naklejki Post-it Super Sticky Z bezpiecznie przylegają do praktycznie wszystkich powierzchni, telefon, takich jak monitory, drzwi lub uchwyty wózka sklepowego.
MarkaPost-it #ad
Producent3M #ad
Wysokość1.97
Długość5.91
Waga1.27
Szerokość5.71
Numer części697603
Model697603

6. Stattys

#ad

Fioletowe, 5 bloków po 20 x 10 cm, Stattys Notes samoprzylepne karteczki do moderacji

#ad
Stattys #ad - Odpowiedni dla początkujących, fiszki, trenerów, nauczycieli, trenerów, studentów i uczniów. Elastyczność bez środków pomocniczych: magnetyczne karteczki na notatki nie wymagają magnesów, pinów, kleju itp.

Oryginał: już istniejące w wielu przedsiębiorstwach nasze narzędzia do moderacji Stattys Stattys Notes, Whiteboard-Sheets, Methoden-Tools i Canvases zapewniają nowoczesną, strukturalną i wydajną pracę i naukę. Wszechstronne zastosowanie: jako karty do moderacji, notatki lub jako notatnik. Innowacyjne i przemyślane zestawy: wykorzystaj zestawy moderacyjne Stattys do warsztatów, prezentacji, planowania, pomocy w nauce, spotkań, przepisów, wydarzeń, list zakupów lub innych procesów.

Idealny prezent dla dużych i małych. Dzięki ładowaniu elektrostatycznemu niezawodnie trzymają się każdej gładkiej powierzchni i można je usunąć bez pozostawiania śladów. Wszechstronny wybór: idealnie nadaje się do kolorowego i wydajnego strukturyzowania, pomysłów, kategoryzowania i wizualizacji Twoich myśli, tematów i treści.
MarkaStattys #ad
ProducentStattys - Finnovations GmbH #ad
Wysokość0.12
Długość7.87
Waga0.88
Szerokość3.94
Numer części381-SET10224

7. Longfair

#ad

Pieczątka i wiele innych., 24-częściowy zestaw markerów, kostki antystresowe, notatnik, zabawny pomysł na prezent dla kolegów z pracy, Zabawne pudełko prezentowe do biura

#ad
Longfair #ad - Zabawne pudełko biurowe wnosi kolor do szarego codziennego życia biurowego: 24-częściowe. Idealny prezent dla kolegów z pracy, nauczycieli, studentów, przyjaciół lub rodziny. Notatnik, kostki antystresowe, zakreślacze, post-Its, wysokiej jakości stemple i kartki pocztowe z zabawnymi sentencjami. Niezależnie od tego, rozpoczęcie szkoły, biuro domowe lub żartownice wśród kolegów z pracy, czas egzaminu, czy na urodziny, nasz zestaw biurowy gwarantuje zabawę.
MarkaLongfair #ad
Wysokość0.39
Długość6.3
Szerokość4.72
Numer częściLF-BB-01

8. Nezyo

#ad

42-częściowy zestaw papeterii z uroczym kotem, 6 kolorowych, słodkich karteczek samoprzylepnych z kotami, 30 sztuk spinaczy biurowych i 6 słodkich kocich długopisów, prezent dla miłośników kotów,

#ad
Nezyo #ad - Urocze kredki w kształcie kota: te atramenty dla kota są 6 kolorów, niełatwe do złamania lub zniekształcenia, 5 mm / 0, lekkie i przenośne, urocze i kreatywne; etui na długopis z tworzywa sztucznego, bardzo wygodne do przechowywania w torebce; każda końcówka 0, 02 cala zapewnia płynny efekt pisania i może być używana przez długi czas.

Zestaw przyborów piśmienniczych z uroczym kotem: 6 opakowań samoprzylepnych notatek w 2 stylach, dostarczany z 30 spinaczami w kształcie kota, dziewcząt, które są dobrym prezentem dla miłośników kotów, wystarczająca ilość może zaspokoić codzienne użytkowanie i potrzeby zastępcze, 6 długopisów żelowych w kształcie kota, dzieci i kobiet. Urocze i praktyczne prezenty: te zestawy papeterii dla kotów nadają się do użytku w domu, dzieci i miłośników kotów, są idealnym prezentem dla kolegów z klasy, biurze i szkole, piękne, przyjaciół, ale praktyczne w użyciu, które mogą łatwo zdobyć ich sympatię. Spinacze biurowe w kształcie kota: nasze spinacze biurowe mają wzór w kształcie kota w 6 jaskrawych kolorach, zabawne i interesujące, zakładki, jakby zwijały się na podłodze, notatki, mogą przypiąć dokumenty, paragony i nie tylko, wyglądają tak, a także uporządkować małe przedmioty.

Piękne karteczki samoprzylepne dla kotów: te urocze notatki z kotami mają 2 style, zielonym, pomarańczowym, różowym, drzwiach i innych gładkich powierzchniach, aby zapisać swój codzienny harmonogram i zadania naukowe; Są w kolorze niebieskim, a mianowicie stojące i leżące, żółtym, fioletowym, mogą być stosowane na biurkach, czerwonym, ścianach, 30 arkuszy w każdym kolorze; 2 różne urocze bloki do notatek w stylu kota są nowe i przyciągają wzrok.
MarkaNezyo #ad
ProducentNezyo #ad
Numer częściNezyo-Cute Cat -08
ModelNezyo-Cute Cat -08

9. OWLKELA

#ad

OWLKELA Samoprzylepne karteczki samoprzylepne, 720 sztuk, możliwość zmiany położenia, 10 kolorów, możliwość pisania, samoprzylepne karteczki do zaznaczania i podkreślania stron 3 wzory

#ad
OWLKELA #ad - Zestaw zawiera- 3 zestawy z 720 karteczkami samoprzylepnymi – 4, 2 cm, 10 podstawowych kolorów neonowych, 4 x 1, 3 różne wzory, pomagają w efektywnym znajdowaniu i znajdowaniu informacji.

Szerokie zastosowanie - karteczki samoprzylepne idealnie nadają się do zakładek lub czytania tagów, pomiarów, diagramów itd. Samoprzylepne i repozycjonowane- unikalne karteczki samoprzylepne sprawiają, że nasze tabletki są używane ponad sto razy, są wygodne do przyklejenia lub usunięcia i nie pozostawiają żadnych śladów na stronie.

Bezpieczeństwo i wysoka jakość- karteczki samoprzylepne z wysokiej jakości materiału PET, nigdy nie ukrywają informacji, gładkie pisanie długopis, wodoodporne i bezzapachowe; przezroczysta konstrukcja, które zostały oznaczone. 100% gwarancji satysfakcji- w razie pytań prosimy o kontakt, nie szczędzimy wysiłku, aby pomóc Ci w ciągu 24 godzin.
MarkaOWLKELA #ad
ProducentOWLKELA #ad
Wysokość0.12
Długość6.69
Waga0.1
Szerokość2.56
Numer części761644589480
Model761644589480

10. MELLIEX

#ad

Przezroczyste karteczki samoprzylepne do opisywania, kolorowe karteczki na notatki, flagi, 1020 karteczek samoprzylepnych, markery, przezroczyste karteczki samoprzylepne, plastikowe

#ad
MELLIEX #ad - Przepuszczająca światło konstrukcja – cienka i przezroczysta konstrukcja nie zasłania żadnych informacji, pomaga zaznaczać i podkreślać ważne treści dla łatwego przeglądania i utrzymuje strony w czystości.

Wiele kolorów – zestaw zawiera 1020 przezroczystych notatek samoprzylepnych w różnych rozmiarach i 7 różnych kolorach, dzięki którym można elastycznie uporządkować kategorie, dzięki czemu można szybko i łatwo uzyskać informacje. Szerokie zastosowanie – te plastikowe zakładki indeksowe mogą być używane jako notatki do czytania, zakładki, znaczniki dokumentów i znaczniki stron, notatki, co oszczędza czas wyszukiwania i zwiększa wydajność.

Nie pozostawiają śladów – połowa każdego kolorowego paska samoprzylepnego jest wyposażona w klej, który można łatwo przykleić i usunąć bez pozostawiania śladów lub uszkodzeń na rzeczach podczas odklejania. Atwe pisanie – karteczki samoprzylepne są wykonane z wysokiej jakości materiału PET, gładkie pisanie i wodoodporne, łatwe w obsłudze.
MarkaMELLIEX #ad
ProducentMELLIEX #ad
Numer części1020 Stück Haftstreifen