Top 8 Czp09 Airsoft Pistole – Miękkie kabury na broń

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Cyma

#ad

Cyma CM.126/M9/M92 Classic Softair/Airsoft AEP -TAN- w zestawie akumulator NIMH i ładowarka < 0,5 J.

#ad
Cyma #ad - Airsoft m9 – zasilany elektrycznie. Akumulator, ładowarka i kulki wchodzą w zakres dostawy. 0, 5 j – w rfn od 14 lat.
MarkaCyma #ad
ProducentCyma #ad
Waga1.62

2. Cyma

#ad

Pistolet pneumatyczny G18 AEP Semi, kolor pustynny, energia strzału 0,5 J

#ad
Cyma #ad - Półautomatyczny i automatyczny. Regulowany system Hop Up. Elektryczny pistolet Airsoft AEP. Akumulator i ładowarka do akumulatora wchodzą w skład dostawy.
MarkaCyma #ad
ProducentCYMA #ad
Wysokość5.91
Długość7.87
Waga2.09
Szerokość1.18
Numer częściElesong

3. ASG

#ad

Softair Unisex Sp-01 Shadow Softair, 17655 EU, czarny

#ad
ASG #ad - Pojemność magazynka: 14 strzałów. Wysokiej jakości replika firmy ASG. Waga: 500 g / długość: 207 mm. System sprężynowy < 0, 5 J, kaliber 6 mm.
MarkaASG #ad
ProducentCZAA5|#CZ #ad
Waga1.1
Numer części17655
Model17655

4. GSG

#ad

Broń airsoft, PT92 dwukolorowy pistolet Softair kaliber 6 mm BB pistolet sprężynowy Airsoft wolna broń od 14 lat energia <0,5 J Air Soft Air pistolet do grochu, sztuczny pistolet

#ad
GSG #ad - Pistolet pneumatyczny to replika słynnego pistoletu model 92 firmy Beretta. Napędzana systemem sprężynowym pistolet pneumatyczny musi być ręcznie wyciągnięty do tyłu przy każdym strzale.

Magazynek softair jest wypełniony amunicją Softair 6 mm BBs i mieści 12 strzałów. Broń airsoft to darmowa broń od 14 lat z energią 0, 5 J. Pistolet airsoft z metalowym suwakiem, srebrną, odporną na uderzenia obudową i antypoślizgowymi uchwytami z tworzywa sztucznego. Wewnątrz pistoletu pneumatycznego wbudowany jest wstępnie ustawiony, stały system BAX zapewniający lepszą szybkość trafienia. Pistolet softair zapewnia stały celownik składający się z kimme i ziarna.
MarkaGSG #ad
ProducentGSG #ad

5. BEGADI

#ad

BEGADI Airsoft 'Multi Fit' twarda obudowa – kabura z wiosłem, do wielu pistoletów Softair, czarna

#ad
BEGADI #ad - Przycisk zwalniający do blokady posiada grubą teksturę. Zasada jest tak prosta, jak genialna, za pomocą śrub można dopasować broń. Kabura multi fit to pełnowartościowa kabura do codziennego i regularnego użytkowania. Kompatybilny z szeroką gamą broni Airsoft. Mechanizm blokujący posiada wysokiej jakości sprężyny.
MarkaBEGADI #ad

6. Gexgune

#ad

Gexgune Uniwersalna kabura na pasek, ukryta kabura na pasek, do małych i dużych pistoletów dla osób prawo- i leworęcznych, do pistoletów IWB OWB

#ad
Gexgune #ad - Zapięcie zatrzaskowe na naszym pasku jest wystarczająco mocne, a mimo to wystarczająco łatwe do wybicia, aby nie wypadało, dzięki czemu w złej sytuacji nadal możesz szybko dostać się do broni.

Oczywiście pasują również małe i kompaktowe pistolety. Wykonany z mocnego nylonu 800D, aby zapobiec rozerwaniu podczas użytkowania. Metalowy klips pasuje do pasa biodrowego o szerokości do 5 cm. Przeciąć nitkę na średnią i dużą broń ręczną. Wytrzymały klips do paska sprawia, że kabura pozostaje w każdej sytuacji podczas ciągnięcia broni. Ulepszony metalowy klips do użytku oburęcznego po lewej lub prawej stronie.
MarkaGexgune #ad
ProducentGexgune #ad
Wysokość1.57
Długość6.06
Waga0.08
Szerokość3.39
Numer częściQT06-DE

7. BOOSTEADY

#ad

32, 44, 26, 17, 19X, regulowane nachylenie i, Boosteady Kabura do pistoletu z IWB KYDEX do Glock 19, nosi wszystkie podobne pistolety, 45 Gen 1-5 pistolet po prawej stronie ukryty do wewnątrz

#ad
BOOSTEADY #ad - Wszystkie krawędzie są polerowane i gładkie, aby zapewnić wyjątkową konsystencję i dokładność. Regulowanakabura boosteady iwb kydex jest wyposażona w dwie regulowane nakrętki do regulacji szczelności, które można wygodnie dopasować do różnych wymagań. Bardzo bezpieczna w noszeniu kabura na broń glock obejmuje wszystkie obszary, które mają kontakt z spustem, dzięki czemu zapobiega wszelkim wypadkom.

W fabryce odpowiednio odkręcimy śruby, a po otrzymaniu produktu można go ustawić za pomocą specjalnego śrubokręta kątowego, który można ustawić w zakresie od -5° do 20°. Komfort i trwałośćkabura iwb kydex to funkcja odporna na zarysowania i zmniejszająca tarcie, która może chronić broń. Uwaga: nie pasuje do nasadek laserowych/świetlnych. Materiał jest bardzo stabilny, dzięki czemu broń mocno trzyma się broni, gładka struktura wewnętrzna pozwala uniknąć zarysowań pistoletu miłosnego.

Kompatybilny z glock 17, 32, 19, 26, 44, 19X, 45 Gen 1-5. Idealnie pasuje i nie pozwala na kołysanie się pistoletu. Kabura polimerowa we wnętrzu do ukrytego noszenia broni, która spełni Twoje oczekiwania dotyczące ukrytego transportu broni. Przedni i regulowany uchwyt został zaprojektowany, aby zapewnić, że broń będzie bezpiecznie przechowywana w kaburze na pistolet. Słyszalne zatrzymanie pozycji kliknięcia kabura ma bardzo satysfakcjonujące "kliknięcie", gdy włożysz w nią swój G19.
MarkaBOOSTEADY #ad
ProducentBOOSTEADY #ad
Wysokość1.7
Długość6.22
Szerokość3.4
Numer częściJWQT01RZH
Gwarancja12 Miesiące

8. Umarex

#ad

416.120, Beretta Magazyn bębnowy 3-pak

#ad
Umarex #ad - Nadaje się do pistoletów walther cp99, beretta m 92 fs, night hawk, cp88, h&k P30, desert eagle co2, Umarex Red Hawk, colt government 1911 A1, Umarex CPS i wszystkich karabinów Walther Lever Action. Oryginalny produkt firmy Umarex. Pojemność magazynka: 8 Diabolos 4, 5 mm. 177.
MarkaUmarex #ad
ProducentBeretta #ad
Wysokość0.39
Długość2.95
Waga0.06
Szerokość2.95
Numer części416.120
Model416.120